Percy Jackson: Sea of Monsters

15. august 2013 at 22:03 | Nell |  feelings
Vešly jsme do tmavého sálu. Bylo to tam celkem prostorné. Vydaly jsme se po schodech dolů směrem k řadě L, kde jsme měly místa. Posadily jsme se a plné očekávání jsme si nasadily 3D brýle, ve kterých jsme vypadaly dost stupidně. Ale co, za ten pohled na Logana to stálo.

Reklama. Jedna za druhou. Následovaly trailery. Pokaždé, když plátno zčernalo, jsem doufala, že se objeví trailer na Hunger games nebo na City of Bones. Bohužel. Všechno to byly trailery na trapné animované filmy pro děti. Co bych čekala, když Percy Jackson je přístupný malým děckám. Naposledy reklama a pak ticho a černé plátno.

Na plátně se objevilo moře, trkysová modř, kterou zbožňuji. V modři se rozsvítilo několik bodů, které se začaly mihotat. Chvíli mi trvalo, než jsem pochopila, že to jsou rybky, které tvoří nápisy. Pozorovala jsem hejna bíle se třpytících rybek a snažila se klidně dýchat. Strašně moc jsem se těšila. Myslím, že si to dokážete představit: Sedím na sedadle, klepou se mi nohy, nemůžu pořádně dýchat, protože se jako blázen směju. A to všechno proto, že se těším na film. Zní to šíleně.

Percyho komentář. Mluví o tom, co je zač, že existuje jakýsi tábor pro polokrevné, a vypráví o tom, jak se Annabeth spolu se čtyřmi přáteli jako malá vydala do Tábora. Následuje záběr na strom, který střeží hranice a zároveň ochraňuje tábor, Thaliin strom. Scéna, jak se to stalo, že z Thalie byl najednou strom. Borovice, abych byla přesná.


A pak už to jede. Lezecká stěna, na které Percy nevyhraje, protože pomůže kamarádovi. Tyson, jeho brácha. Mimochodem, je to kyklop. Železný býk, co napadá tábor. Percy je dost v nebezpečí, začínám o něj mít strach. Naštěstí ale vím, že býka porazí. Luke. Ach, proč musí Luka hrát Jake Abel? Proč mi to dělají? Proč musí ten stejný herec hrát hajzla v jedné úžasné knížce a v druhé hrát toho nejlepšího? Je to hrozné, já vím, ale Luka a zároveň Jakea beru jako Iana. A basta. Je to ten hodný, starostlivý, který miluje Wandu, ne ten kretén, co pomáhá Kronovi povstát. Otráví Thaliin strom. Annabeth zjistí, čím by se dala uzdravit: zlaté rouno. Výprava, v čele s Clarisse a nějakým jiným satyrem, než je Grover. Ten jiný satyr je děsný.

Hermés. A jeho zásilková služba. To, jak se tam Logan usmál. To bylo nádherné, boží, úžasné. Nemohla jsem z toho. On je úžasný. Miluju jeho úsměv, cítila jsem se pak celý večer líp, vždycky jsem si před očima promítla jeho úsměv a zvedla se mi nálada. Pravda je, že se vlastně neměla odkud zvedat, byla jsem celkově nadšená.

Ta hudba. Miluju tu hudbu. Nevím, jestli jsem si to u prvního dílu nezapamatovala, nebo jestli jsem si toho nevšímala. Každopádně v Moři nestvůr je hudba dokonalá, úžasně se k tomu hodí a je to strašně příjemné. Celkově ten film se mi strašně líbil a byl to jeden z nejlepších, co jsem za poslední dobu viděla.

Sedím, pomalu ležím na měkkém křesle. Konec. Proč všechno, co je krásné, skončí rychle? Proč nemůžu zastavit čas, abych se na ten film mohla dívat pořád? Dívám se na titulky. Hodnotím to, i když tohle se nedá. Nebo já to aspoň nedokážu. Nedokážu zhodnotit film hned po tom, co se na něj podívám. Mám z toho různé dojmy, pocity, které ale nedokážu uspořádat tak, abych mohla o filmu říct něco víc. Jediné, co říkám pořád dokola je, že to bylo ÚŽASNÝ. Logan, Alexandra, oba byli boží. Stejně tak ostatní. Tyson se mi zalíbil ve filmu víc než v knížce. Grover a jeho vtipné hlášky. Clarisse a to, že taky musela Percymu přiznat, že není úplný loser. Všechno bylo tak nádherné a mě štve, že to skončilo. Dnes v noci nebudu spát. Dnes v noci si budu přehrávat v hlavě celý film pořád dokola a dokola, protože tohle bylo něco neskutečného, na co já nezapomenu.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 mrspapi mrspapi | Email | Web | 15. august 2013 at 23:21 | React

krásně si ot napsala!! a už se na ten film mooooooooc těším:3

2 Lour Lour | Web | 16. august 2013 at 8:17 | React

Ten film už šel do kin? Vážně a já na to zapomněla! :D Jsem na něj strašně zvědavá a těším se, až se na něj podívám. :)
Přiznám se, že jsem četla jen 1. díl Percyho a moc se mi nelíbil, ale film se povedl! Ten byl skvělý. Možná si ale přečtu i ostatní díly, tedy, až nebudu mít tolik knížek, které si chci přečíst. :D Vůbec netuším, oč jde v 2. díle.
Jako vždy, jsi to úžasně napsala. Líbí se mi, když píšeš takové články, kde popisuješ, jak se to dělo, no a to všechno kolem, víš jak to myslím, ne? :D

3 Lour Lour | Web | 16. august 2013 at 8:25 | React

Děkuji Nell. A s tou slámou jsi mě pobavila. :D Ještě nikdy jsem neslyšela někoho tohle říkat. :D :)
Já se hlavně snažím přemluvit taťku, ať jedeme do Amsterdamu, jelikož bych chtěla do toho muzea, kde byla Hazel s Agustusem <3 No jo, prostě tu knížku mám ráda, je to moje srdeční záležitost. :)

4 Lour Lour | Web | 16. august 2013 at 9:16 | React

Přiznám se, že nevím, jestli jsem to byla já, ale myslím, že je to jedno, jelikož tu knížku jsem taky četla, sice už dávno, takže si to moc nepamatuji, ale vím, že se mi to líbilo a četla jsem to nějak do 3 do rána, abych to dočetla, protože to bylo nesmírně napínavé. :D Jace byl naprosto úžasný! Já si ho tak oblíbila, jak vždycky říkal nějaké kousavé poznámky, celá já. No, ale ten konec.. páni. Já tomu nemohla věřit, že Jace a Clary jsou  bratr a sestra, to prostě je nemožné! :D Oni mají být pár, ne sourozenci. -.- Už celkem dlouho mám stažený ve čtečce 2. díl, ale ještě jsem se nedokopala k tomu si to přečíst. :D A co si myslíš ty o té knížce? Víš, že má být film? Teď v létě. Koukala jsem na ty trailery a nevypadá to špatně :D :)

5 leny leny | Web | 16. august 2013 at 9:46 | React

Ja na ten film jednoducho musím ísť. Rovnako ako ty miluje Nástroje Smrteľníkov tak ja milujem Percyho (no ale samozrejme mojou naj láskou sa stala Hra o Trůny) :D Záávisť že si tam už bola. To ako si to krásne všetko napísala, ma prinútilo závidieť ešte viac. Ja musím vidieť Logana.

Ako si tam zmienila to že Luka musí hrať ten istý herec ako Iana, chvíľku mi trvalo než som si uvedomila koho vlastne hral. Ach, to tak strašne neni fér, nemala si to spomínať, teraz budem preklínať tých čo vyberali hercov sem aj do Hostitela.

Keď som uvidela ten tvoj komentár na blogu ja som skoro odpadla, potom som sa začala histericky smiať a potom som ešte raz prekontrolovala či to písal iba jedne človek. To bolo dlhé ako...neviem čo je dlhé takže to priprovnanie nechám asi tak :D

V momente keď som tu knihu začala čítať, pochopila som názov tvojho blogu :D To bol pre mňa jeden z najlepších momentov pri tej knihe a to myslím vážne :D Rozhodne si prečítam aj nasledujúce diely (už teraz mám rozčítanú dvojku) kedže sa mi to veľmi páčilo. A kedže chcem byť dobrá a podporiť autorku, asi si ich aj normálne kúpim a nebudem si ich sťahovať alebo požičiavať :D

Jediné čo ma pri tej sérii sklamalo bol ten výber hercov. To potom je taká nechuť ísť na to do kina keď tam nie je žiaden taký chalan ako Logan v Percym, Jacob v Twilighte alebo snáď všetci v Hunger Games (chudák Finnick, aj toho vlastne znetvorili).

Ach, tak veľa otázok mám ohľadom tej série ale odpovede na ne obsahujú toľko spoilerov že radšej budem ticho :D Ešte by som sa dozvedela niečo čo by som vedieť nechcela :D

A fotíš krásne, za týmto názorom si stojím a hotovo.

(dúfam že som ti aspoň trošku vynahradila ten obrovský komentár ktorý by si mohla ísť zapísať do knihy rekordov :D lebo ak som to nevynahradila budem mať zlý pocit :D)

6 Allys Allys | Web | 16. august 2013 at 10:54 | React

vážně si to stáhnu :D

7 elizabett elizabett | Web | 16. august 2013 at 11:23 | React

nedávno sem dočetla první díl, na tenhle se hrozně těším:)

8 Rai. Rai. | Web | 16. august 2013 at 11:49 | React

Já se přiznám, nevím vůbec o co v příběhu jde.. Ale nedávno jsem se dívala na Percyho v knihkupectví a silně jsem o té knížce uvažovala :) ..Samozřejmě ale chápu, jak moc ses musela těšit :D

9 Kath(Horalka) Kath(Horalka) | Email | Web | 16. august 2013 at 11:55 | React

Ráda bych si to přečetla, ale v pondělí na to jdu do kina s přítelem a nechci vědět, co tam bude :D Doufám, že to bude stát za to! ;)

10 Claire Drayen. Claire Drayen. | Web | 16. august 2013 at 12:00 | React

Nee, to si děláš srandu :D a já si už myslela že budu první kdo to sem dá, včera jsem byla na premiéře :D Ale by stejně chvíli trvalo, než bych na blog tu recenzi hodila takže nic :D
To nám pustili trailer na City of Bones. Už se na to taky chystám, až bude premiéra.
Ano ano, Jake Abel :D taky mi to k němu vůbec nesedlo, pořád jsem viděla Iana a nechápala, proč se chová jako debil. A podle toho tvého popisu soudím, že jsi to nepoznala, ale Clarissu hrála herečka, která v HG hraje Třpytku. Takže to byl takový mix třech mých nejoblíbenějších příběhů :D
Logan je prostě dokonalej, krásnej, roztomilej a úžasnej :33
Grover je borec, ty jeho kecy pořád :D
Jsem ráda, že už jsem to viděla, protože takhle bych na to chtěla jít milionkrát víc a čas mi to nedovoluje. Konec byl úplně úžasný, vyrazilo mi to dech, nemohla jsem z toho a už jenom chci další díl.
Napsala jsi to úplně skvěle, jak jsi všechno popsala a tak, to je úžasný :) Pak kdo umí skvěle psát co? :D Ne, fakt krása :)

Úplně hrozně moc ti děkuju Nell. To se nedá vyjádřit. Stačí, že jsem se díky tvému komentáři usmívala a cítila se šťastná? Tak přesně za tohle ti mockrát děkuju, děkuju za každý z tvých komentářů, které píšeš stejně tak skvěle jako vlastní články, to jak popíšeš jak jsi se cítila, jak to vyjádříš... Prostě děkuju moc :))

11 ang ang | Web | 16. august 2013 at 13:14 | React

Pa-ne-jo. Ty to vyprávíš tak skvěle, že i když vůbec nevím co to je za film, ani že existuje nějaká knížka, hned jak by se mi naskytla možnost, na ten film bych se urychleně šla podívat. Nemůžu nijak hodnotit film, nebo říct, že je úžasnej/boží/skvělej.. Protože jsem ho neviděla. Vím, že existuje knížka a myslím, že i vím, že tohle není jediný díl. Ani knížku a ani film jsem nikdy nečetla ani neviděla, a proto ani nevím, jaký to má děj. Vlastně si to tak trochu dokážu předatavit, ale pořád mi tam chybí nějaké podrobnosti. Ale ty to tak skvěle dokážeš popsat. I když na tý fotce poznám hlavního hrdinu celýho filmu i knížky, nemůžu hodnotit děj. Neznám ho. Ale podle toho, jak o tom vyprávíš si myslím, že to nebyl jen tak nějakej film nebo jen tak nějaká knížka.

12 Unicorn. Unicorn. | Web | 16. august 2013 at 15:36 | React

Kam se na tohle hrabou nějaké recenze, opravdu. Já jsem Percyho samozřejmě četla, knížka je krásná, ale film, tedy alespoň jednička mě neuchvátila, tak jako kniha. A teď mi tady na zlatém podnosu představíš film, to jaké smíšené pocity si z něho měla, ale přece jen se na konci ukázalo, že ti přijde úžasný. A já zvažuju, mám se vydat do kina? Stejně jako každá holka se rozplývat nad Loganem, který je tak ukouzlující a má ten nejroztomilejší úsměv? Možná, že to zkusím. Každopádně jsem se během čtení usmála na pasáži, že si čekala trailer na Hunger Games nebo City Of Bones. A přitom ses dočkala nějakých animovaných filmů. Mě by udělal radost už jen trailer Hunger Games. Navíc se mi zdá všechno v kině strašně prožité, zdokonalené, všechno je tak nádherně tiché, že se zaposloucháš do každé hlasu, dokud nepřijde vtipná scéna a ty se nezačneš smát. Miluju kina. Stejně jako miluju tento článek a tvoje psaní.

Úžasné, stejně jako tvá osoba, která mi na blogu zanechala vstřícný a nádherný komentář, opravdu. A tvoje poznámka ohledně lidí, jako jsou John, tu jen vystihuje poslední odstavec. Nehledě na to, že byli všichni okouzleni tím, co James řekl, ale taky se všichni vrátili do starých kolejí, aneb říkat, že si proti šikaně je jedna věc, ale ukázat to a projevit to, tím že se nějakého takového lidského terče zastaneš, to je teprve něco. :) A nezáleží na tom, jestli je ten šikanovaný tvůj kamarád. Záleží na tom, že ve chvíli, kdyby si byl na jeho místě by si taky ocenil pomoct. :)

13 leny leny | Web | 16. august 2013 at 16:36 | React

Ja ťa raz za tie komentáre rozpučím od radosti :DDD Však to bolo ešte dlhšie ako pri tej recenzii. Myslím že ty by si aj knihu komentárov mohla napísať :DDD

Presne preto tvoj blog milujem (ten názov :DD). Keď to človek pochopí tak sa cíti o obrovský kus lepšie :D

Ach, ja chcem vedieť ako to dopadne s Clary a Jaceom :D To nie je fér že ty už to vieš :D Ale jednu otázku predsa len mám ohľadom tej série. Nájde si Alec niekoho? Prosím povedz že hej :D To by ma naozaj naozaj naozaj potešilo. Keď je totiž gay nemusím sa starať o to či by som sa mu páčila a tak mud ržím palce nech si niekoho nájde ^^ To je už raz tak :DD

Jamie vyzerá ako strašný hajzlík a na Jacea sedí perfektne, ale keď on nie je tak sexy ako Peeta :33 A Clary mi tam tiež akosi nesedí ale stále mi tam nesedí menej ako Alec. Toho som si síce predstavovala ako takého drsňáka ale zároveň aj ako zlatého chalana a jednoducho ma ten herec sklamal :D

Hra o Trůny je perfektná aj kniha aj seriál. Je to také stredoveké fantasy a ide tam o to že je to písané z pohľadu viacerých rodín, ktoré vládnu (teda z pohľadu hlavných postáv z tých rodín). Je to taká vojna o celú zem. Je to síce trošku brutálne ale zároveň aj krásne. A kedže si to raz možno prečítaš nebudem ťa spoilerovať a nepoviem ti najkrajšiu vec z celej tej série. :D Zatiaľ to má 5 dielov a 6. akurát píše (myslím že viac ich už byť nemá). Ale to nie je také ako Mesto Kostí a tak. Neskončí to tak skoro :D Napríklad 3. diel má 1198 strán takže čítania je dosť :D

Claire je obľúbenkyňa všetkých kto poznajú jej blog. Ona píše tak krásne :3

A hlavne mi už nikdy viac za niečo neďakuj :D Nemáš totiž za čo :DD Keby mal niekto ďakovať tak jedine ja :D

* ja viem že som na niečo zabudla :D len si teraz nespomeniem na čo :D hmm, však keď si spomeniem tak ti to ešte dopíšem :D

14 the lizz. the lizz. | Web | 16. august 2013 at 16:53 | React

aaa, ten film, ani jednička, vůbec mě to neláká, ale zaseee.. Logan ♥ miláček! :D

15 leny leny | Web | 16. august 2013 at 17:33 | React

Tebe by mali zapnúť niečo ako obmedzený počet znakov :D Vážne. To sa nedá písať také dlhé komentáre, ako to len robíš? :DDD

Áááno :D A Jass urobí knihe komentárov obálku :D to bude ešte dokonalejšie. Tieto spontánne nápady sú dokonalé :D Aj keď neviem či by som dokázala napísať toľko článkov :D to by som sa musela naozaj snažiť.

Neznie to vôbec sobecky, milovať názov svojho blogu nie je nič zlé :D Práve naopak, ja som si slovo bluebon (moje patlaniny ktoré nič neznamenajú :DDD) tiež zamilovala a práve to ma drží na tej jednej adrese.

Ach nie. Prečo si povedala že je sexy? :D To teraz budem chcieť nie len Aleca ale aj jeho lásku? :D Tss, tak to je zlé. Prečo ja vždy letím na gayov :DD Oni sú jednoducho taký zlatí ^^

Presne, vo filme vyzerá ako úplne dospelý človek :D Však to vôbec nie je ako Alec v knihe :D Ach, myslím že viem akú prácu budem mať v budúcnosti. Budem robiť castingy pod podmienkou že môžem vyjadriť svoj názor k hercom :D To by bolo super :DD

Rozhodne si to prečítaj. Ono to človeka úplne dostane. Ale je to také náročnejšie a chvíľku bude trvať kým zistíš kto je kto a kým sa v tom zorientuješ, ale potom je to už fajn :D (v tomto mi veľmi pomohol seriál :D jeden z troch seriálov čo milujem :D Potom je to ešte Sherlock a How I Met Your Mother). Tak ak si ešte nečítala tak potom kniha Výnimočná (a dve pokračovania s názvom Ohnivá a Iskrivá) od Kristin Cashore je super (tiež také fantasy a navyše sú tam super hlavné postavy) alebo Throne of Glass (v češtine/slovenčine to asi nenájdeš tak neviem či to vadí) od Sarah J. Maas. Potom ak teda ti nevadí čítať v angličtine aj Wonder od R.J. Palacio. A možno ešte séria Darren Shan od Darrena Shana :D To je tiež fajn.

16 leny leny | Web | 16. august 2013 at 18:00 | React

Choď sa pozerať na Pottera :3 Ach, ako ja tie filmy aj knihy milujem :D A najmä malého Colina s foťáčikom :D to som celý ja :D

Jass by porazila všetky titulky :D Ja to viem. Ona má jednoducho talent. Ale ako tak uvažujem, na internete s anájde toľko neznámych talentov, ktorý majú oveľa lepšie nápady a tvorbu ako tí slávny :D

Ale ja píšem kraviny :D Vlastne ako tak pozerám, ešte som u seba nenašla článok čo by dával zmysel :DD Asi by som sa nad tým mala zamyslieť :D

Ja netuším čo si pod tým predstavujem :D Ale viem ako to vzniklo, jedna uživateľka na weheartit mala niečo podobné ako uživateľské meno (bonberry) a kedže som to nechcela okopírovať úplne tak som si to tak nejako pretvorila :D

Tak nie vždycky ale vždy sa mi páčia aspoň trochu :D A v poslednej dobe som vždy viac na tie vedlajšie postavy ako na tie hlavné (môj milovaný Finnick Odair :D).

Ach áno Logan :3 Alebo ešte Taylor Lautner :D Ale asi to radšej nechám na profesionáloch :D To by každý film vyzeral rovnako :D Aj keď nevadilo by mi vidieť Jennifer Lawrence v každom druhom filme :D To by som bol šťastná ako blcha :DD

Platí :D Kľudne sa opýtaj mňa, maniaka do tej série :DD

Nevidela si ešte Sherlocka? :D to je veľmi zléééé. Ale vážne. Ono to je to tak dokonalý seriál že až, a Benedict Cumberbatch je ten najdokonalejší chlap na svete (fajn :D spolu s Neilom Patrcikom Harrisom ale tak ten je gay :(((( :D teda prajem mu to ale keď on je sexy, ale má dve deti tak to nechám tak :DD). Už sa neviem dočkať tretej série. A myslím že viacerí sú na tom rovnako ako ja :D Seriál ťa pohltí :D

Áno :D Napísal. Ja akurát som mala rozčítaný prvý diel Demonaty ale požičala som to kamarátovi takže tak :D Ale aj to je zatiaľ super :D Ale Darren Shan ako kniha je lepšia :DD

17 Foster. Foster. | Web | 16. august 2013 at 18:39 | React

První věc, kterou bych chtěla podotknout, je rozdíl mezi 2D a 3D? Jaké to bylo? Já totiž byla na 2D, z těch brýlí mě vždycky bolely oči. Každopádně, Logan ve 3D, to bych si nechala líbit. Nebo Jakea v té kožené bundě, když se objevil ve filmu poprvé. :3

Nell? Já viděla trailer na Město z kostí! Bože, bylo to tak dokonalé. Seděla jsem v tom sedadle, klepala nohama a tleskala, usmívala se jako pako a někdy v polovině toho traileru jsem zjistila, že nedýchám. Konečně jsem slyšela Jaceovo 'Welcome to the city of bones' a viděla ho s Clary na velké obrazovce. A Alec tam byl taky boží, jak říkal "She's only get us all killed". Bože, ten film, to bude můj konec. Když chci Percyho vidět znovu, nechci vědět, kolikrát budu chtít jít na CoB, nedejbože na Catching Fire. :D

Já jsem vážně ráda, že jsem si s tebou předtím, než jsem psala tu svoji recenzi, psala, protože jsem tak alespoň trochu mohla vypsat tu nadšenost, která mě teď zase pohltila. Vidíš, jak svěle umíš psát? :3

Já jsem seděla v tom kině, přesně jak se tam objevilo to moře a přemýšlela nad tím, že se neskutečně těším na Město z kostí a na Hunger Games. A pak mi došlo, že i na Percyho jsem se neuvěřitelně těšila a musela jsem se prostě usmát, konečně je to tady. :3

Byla jsem zvědavá, jak tam zakomponují Thaliin strom, protože o tom v prvním díle vůbec nebyla zmínka, ale nakonec to udělali dobře. I když mě mrzelo, že konec neskončil větou "Jsem Thalia, Diova dcera", ale nějakým jeho komentářem.

Myslím, že ten tvůj článek je mnohem, mnohem lepší než ta moje recenze. :3

K těm tvým komentářům: Co se tyče tohoto předešlého o zmínce o tobě v soul mates, nijak mi to oplácet nemusíš, já jsem ráda, že tě vůbec můžu znát, takže.. :33

Ono to asi bude hodně lidí shazovat, protože je to mnohem lepší, když si přečteš ty knihy a chápeš víc věcí. :3

Počkej, počkej. Jake sice není polobůh, ale Luke je, takže abys to vyzvedla na vyšší level, tak bys měla říct, že v té černé vypadal božsky. :33 :D

Percabeth, Percabeth! Mně se taky líbil mnohem víc než ten první díl, to je pravda, byl lepší, stejně jako to bylo u knížek, i když tam mám zatím nejradši tu třetí.

Tak bylo to jiné než knížka, ale zase musíš uznat, že ne o tolik. Čekala jsem, že to bude horší. :DD

18 Claire Drayen Claire Drayen | Web | 16. august 2013 at 18:42 | React

Oh, tak díky :D
Jojo, pustili :D Hele já dnes dostala knihu, takže si to přečtu dřív než to uvidím.
Jenom čtu Logan a Jake a už se usmívám od ucha k uchu, když si je představím :3
Já myslela ještě ten úplný konec, jak se díky Zlatému rounu oživí i Thalia, ne jen strom :D Ale Kronos byl taky dobrý, dostalo mě jak chytl Luka a prý "Á, můj oblíbený." a snědl ho :D
S Loganem vůbec neotravuješ, naprosto tě chápu a nejradši bych o něm taky pořád mlela.
Ne, ty umíš skvěle psát taky, fakt jsi úžasná :)

19 Sonia Sonia | Email | Web | 16. august 2013 at 19:15 | React

Na to jsem také chtěla jít do kina, ale oni už měli vyprodáno. U nás se to strašně rychle vyprodá-.- Jo, taky kdybych byla v tom kině bych hledala trailery na Hunger Games a City of Bones. Premiéra měla být už v srpnu, no u nás v kině to bude asi až v září:/

20 Infinity Infinity | Web | 17. august 2013 at 11:32 | React

Já jsem Percyho Jacksona nikdy tak neprožívala, protože jsem viděla jen první díl a to ani ne celý. :-D A nechci, aby ten komentář zněl nějak špatně hned takhle od začátku, jen říkám jak to mám já.

Ale díky tomu, že čtu na různých blozích jak knižní vydání a celkově ten příběh je takhle úžasný, chci Percymu dát šanci a knihy si přečíst a pak zhlédnout i všechny filmy.

Logan je jeden z nejnádhernějších herců, které jsem v hollywoodských filmech vůbec měla možnost vidět. Ten jeho úsměv. :3

Ovšem celý tento článek je tak úžasně napsaný, že je vidět, jak jsi do tohoto příběhu zapálená a jak to celé obdivuješ. Je to krásný. :-) Úplně mi ten tvůj postoj vyčaroval úsměv na tváři. :))

21 Cleo Cleo | Web | 18. august 2013 at 21:04 | React

Proboha, ČTEŠ MI MYŠLENKY! Ani jsem nevěděla, že je to možné! :D A ano, pohled na Logana za všechno rozhodně stojí. A i Luke vypadal božsky :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement