A dneska je to už jen 24 dní do premiéry CoB u nás. :3

19. august 2013 at 10:28 | Nell |  diary
Já se vám prostě musím ze všeho vypsat.

Tento týden byl úžasný, nejlepší za celé prázdniny, protože tyhle prázdniny fakt nestojí za nic. Stalo se tolik malých, ale krásných věcí, které mi zvedly náladu, takže teď se mám fakt skvěle a dlouho z toho budu čerpat dobrou energii.

První věc je ta, že se nestala nepříjemná věc, kterou jsem čekala. Možná si pamatujete, že jsem kdysi psala, jak chodím běhat. No, tehdy, asi za ten měsíc, jsem zhubla asi dvě kila. Ale pak jsem běhat přestala a přišly prázdniny u babičky. No, dokážete si představit, co prázdniny u babiček obnáší. Jídlo, jídlo, sem tam si jdu zaplavat, jídlo, jídlo a, nečekaně, jídlo. Snažila sjem se to omezovat, ale stejně jsem se děsila toho, o kolik budu vážit víc, až přijdeu po měsíci a něco domů. Ale, musím si pogratulovat, vážila jsem stejně jako předtím. Jsem za to opravdu ráda, že jsem to takhle zvládla. Měla jsem z toho fakt radost. No, takže tohl eje první věc.

Ujela jsem deset kilometrů na bruslích. Teď se vám to může zdát hloupé, vždyť deset kilometrů skoro nic není, ale já, která stojím na bruslích jednou dvakrát za rok, jsem na sebe byla pyšná, že jsem to zvládla. Taková malinká věcička, která dokáže udělat radost.


Haň - Foster se vrátila. Vím, jak jsem si četla komentář, nezvykle dlouhý, a hned jsem poznala, že je od ní. A udělalo mi to neskutečnou radost. Bez ní to tady bylo smutné a prázdné, jako by prostě někdo chyběl. A já doufám, že tady zůstane co nejdéle, protože je úžasně milá a píše neskutečně krásné články.

Jennifer Lawrence měla narozeniny. Mimochodem, bylo jí dvacet tři. Ten den byl neobyčejný. Od rána jsem si to připomínala. Ale... ten den nebyl tak úžasný jenom kvůli Jenn. Ve čtvrtek totiž byl první den, kdy u nás dávali Percyho Jacksona, Moře nestůr. A já jsem, jako blázen do té knížky, na to samozřejmě šla. Bylo to nádherné, Logan byl neskutečně úžasný, Jake byl neskutečně sexy... No, jestli si chcete přečíst všechny kecy o tom, tak tady je o tom speciálně článek, kdybych se tady o tom zase rozmluvila, nejspíš bych s tím už poněkolikáté otravovala a to až tak moc nechci.

Po dlouhé době jsem mluvila s lidmi, které mám ráda. Konkrétně s kámoškama. V kině, a pak jsem šla s jednou po dlouhé době ven. Opravdu mi to zvedlo náladu, že jsem mohla s někým mluvit naživo. Jsem neskutečně ráda za všechny, které mi píšete komentáře, můžu se s vámi bavit a to všechno, ale přece jen, naživo je naživo. Potřebovala jsem se dostat mezi lidi. Vlastně už se blíží začátek školy a já musím uznat, že se docela těším. Ano, bude to strašné, to učení a tak, ale těším se, až budu moct kecat. Kecat, kecat, kecat. To je to, co mi celé prázdniny chybělo, Neskutečně se těším, až budu s nejlepšími kamarádkami probírat knížky, filmy nebo cokoliv, co nás napadne. Těším se, až se budeme strašně smát, tak, že se po nás lidi budou otáčet.

Ale všechno, co je krásné, nemůže trvat věčně. A proto tenhle týden musel skončit a já jsem odejla k babičce, kde budu zase prožívat nudné prázdniny. Nejspíš tam budu až do konce, což mě dost štve. Snad překecám mamku, abych mohla aspoň na pár dní domů. Nevím. Teď můžu jenom doufat.

A proto, že tady je fakt nuda a já nechci celý den sedět jenom u počítače, nechci tak strávit poslední týdny, strávím je u knížek. Řekla jsem si, že musím aspoň těch pět knížek přečíst, protože nevím, jak budu mít ve školním roce čas. A taky proto, že mám teď takové období, že se mi chce strašně moc číst. Takže toho využiju, že mám takovou spoustu času, a nebudu dělat pomalu nic jiného.
S tím souvisí to, že něco vyzkouším. Vyzkouším nejít, do té oby, než se dostanu domů, na počítač. Ani ho nezapnu. Nepůjdu na blog, na facebook, na mail, na nic. Nebudu se dívat na videa s Loganem. Ta mi budou strašně chybět. Ale stejně tak mi bude chybět blog. Vy. Komentáře s vámi. Facebook. Všechno. Ale já to zvládnu. Chci si dokázat, že bez počítače přežiju. Jestli ne, jsem ubohá. Ale ne. Dokážu to. Prostě musím.

Takže, mějte se tady krásně. Snad to bez vás vydržím. Opravdu mi všechny budete chybět, ale já to zvládnu. Budu se aspoň o to víc těšit na vaše úžasné články. Užijte si prázdniny. :)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Maruška Maruška | Email | Web | 19. august 2013 at 10:37 | React

A já mám tu čest být mezi prvními komentáři. Já být u babičky tak dlouho, tak mám pupek nejméně dvakrát tak velký, než jsem tam vůbec jela, protože babička je zlo. Teda jídlo babičky je zlo, babička je moc fajn. Až na to, že teda tolik vaří. :D
Já se teď chystám na Hangover III. Jestli ho teda pořád dávají, jinak si ho stáhnu, to je jedno. :DD
Tyjo, nevím, jestli bych to bez počíače takovou dobu vydržela! Jsem asi závislák, ale prostě mě to baví..:)
Tak si taky užívej prázdniny a co nejrychleji se vrať! :)
A ubohá vůbec nejsi. ;)

2 Liven Liven | Web | 19. august 2013 at 13:39 | React

Moje jediné štěstí je to, že babička prodala barák a já u ní nemusím být a taky hlavně to, že si našla přítele a je přes prázdniny, jak mi říkáme, na 'letním sídle' :D Nevím co by jsem tam dělala, protože počítač mě u ní nebaví, nemám tam to, co mám tady (Photoshop a svoje záložky na internetu - teď to asi zní hloupě, ale mě to vadí, když tam nemám své záložky. Je to potom strašně zdlouhavé něco hledat a pak to člověk ani nenajde). A navíc teď by jsem to ani nevydržela.
Na Moře nestvůr se chystám jít, ale potřebuji nějakou oběť, která by se mou šla. :)
Jinak taky teď chci dočíst nějaké knížky , ale jsou to jenom dvě, takže zatím nikam nespěchám :D
Jsem zvědavá, jestli to vydržíš a teď si  my vloudila myšlenku, že to taky někdy zkusím! :)

3 the lizz. the lizz. | Web | 19. august 2013 at 13:56 | React

Jsem rááda, že sis ten týden tak užila! :)

Já mám ráda jídlo babičky, ale za ty prázdniny musím cvičit 2x víc, aby to na mně nebylo poznat :D přece jen to je trošku cukru sem, zákuseček tam apod. :D

A Jennifer je úžasná, boží, mám ji ráda a vůbec nevypadá na 23 ! :) Fakt je mi strašně sympatická.

A strašně moc moc moc děkuju za pochvalu fotek :))

4 Sonia Sonia | Email | Web | 19. august 2013 at 18:58 | React

Sakra ty se máš! já ani nevím kdy u nás budou CoB dávat>.<

Gratuluju  ujetým kilometrům, já půjdu v září na turisťák a to bude minimálně 10 kilometrů denně-.-  ale co, těšim se:D

Jojo, babičky a jídlo, jídlo a zase jídlo:D máš nejspíš rychlej metabolizmus, to já bych rozhodně přibrala...

Jsem zvědavá jak dopadne tvůj experiment. Než jsem měla vlastní notebook tak jsem bez počítače taky musela vydržet, protože no protože mám sobeckého bratra na počítač:D Já jsem tam byla 3 hodiny a na daným termínu přetáhnu o 5 minut a řve, on je tam 5 hodiny a když přetáhne z termínu 1,5 hodinu tak je to vpohodě-.-

5 elizabett elizabett | Web | 19. august 2013 at 19:59 | React

toliká km na bruslích bych nedala, seš dobrá :)
pár dnů u babiček sem letos prožila a babi mě pěkně vykrmila:DD
na precyho chci jít taky do kina, ale ještě nevím kdy. chtěla sem nejdřív přečíst knížku ale nevím jestli se do toho pustím:DD

6 Adiw Adiw | Web | 19. august 2013 at 22:34 | React

Je to výzva, ktorá sa mi páči. Podľa mňa to bez počítača vydržíš. Ono sa to dá a keď máš foťák alebo knihu, máš o zábavu postarané.

Ja by som na korčuliach nedokázala ani tých 10 kilometrov, takže svoj výkon považuj za úspech. Asi si vieš predstaviť, ako dobre mi je, keď sa s niekým po dlhej dobe porozprávam. Raz som sa po škole rozprávala s kamarátom na chodbe asi hodinu a bol to neskutočne uvoľňujúci pocit :) Vždy som potom úplne mimo, ako dobre mi je :)

7 Kath(Horalka) Kath(Horalka) | Email | Web | 20. august 2013 at 9:16 | React

Tak si užij ty poslední dny s knížkama v ruce :) Já jsem za prázdniny přečetla asi 6 knížek a to je celkem dost, na to, že jsem byla v Itálii, kde jsem nečetla, na dovolené s miláčkem, chodím do práce a trávím čas s miláčkem. Čtu po večerech a občas když jedu vlakem :) Takže úspěch! :D
A na Percym jsme byli s přítelem včéra a já jako milovnice těch knih stejně jako ty jsem to úplně žrala! ;)

8 Lau Lau | Web | 20. august 2013 at 9:54 | React

Je dobré keď sa človek dokáže tešiť aj z maličkostí.. niekedy sa stane, že sa nedejú žiadne veľké udalosti, a ak si nedokážeme vážiť malé veci, budú obdobia bez šťastia.. :) Ja sa tiež teším do školy.. Pravdupovediac, mne nikdy vrátenie sa späť do školy nevadilo, teraz som si prvý krát spomenula na to, ako som bola v zime na koňoch, prišla som o 18:00 večer a potom som zistila, že mám urobiť ťažký projekt z chémie (museli sme rozlúštiť šifrovaný text a to trvalo hodinu, tie texty boli dva) ešte aj píšeme písomku z fyziky.. A tak mi prišlo trošku nevoľno, ešte keď viem že ma teraz čaká monitor a prijímačky na školy a všetko.. starosti -_-" Ale teším sa na spolužiakov, a hlavne na nakupovanie pomôcok v papiernictve, som na to hrozne upätá! :D
Inak, môžem sa spýtať, koľko máš rokov?

9 Foster. Foster. | Web | 20. august 2013 at 15:06 | React

Je zvláštní, že i přestože mám dokonale promyšlené, co ti napíšu za komentář, nebo minimálně jak ti odpovím na ten předchozí, nedokážu se dokopat k tomu, abych ho vlastně napsala.

Nejdřív bych ti chtěla odpovědět na ten komentář, je teda sakra dlouhý, takže nevím, jestli ti něco řeknu ke všemu, co jsi mi napsala, ale opět musím podotknout, že si vážím, že jsi mě a tomu komentáři věnovala tolik času. :)

K tvé povídce. Ty víš, že ti kdykoliv a ráda řeknu svůj názor a tady vážně nešlo pochybovat, bylo to skvělé. Není tvoje vina, že mi to něco připomnělo, to bych si měla řešit já. Ale už je to fajn. Já taky mám ráda dobré konce, ale třeba u Hunger Games bych byla bývala radši, kdyby byl jenom první díl a skončilo to tak špatně, než to, že skončila s Peetou. :D Přesně tak, taky jsem si na Van Houtena vzpomněla. Děkuju, že jsi mi to prozradila tak lehce! A že jsem za tebou nemusela jezdit do Amsterdamu, i když bydlíš v Brně, má logika, prostě díky. :)

Právě jsi popsala to, jak ty píšeš komentáře. Ty tvoje jsou krásné, dlouhé, povzbuzující, smysluplné, nutící mě k úsměvu. Ale musím říct, že u toho, že mé komentáře mají i tělo, jsem se rozesmála. :3

Já se bojím, že až půjdeme na Percyho, tak si pak o mně brácha vážně bude myslet, že jsem šílená. A taky se mu to nebude líbit, to vím na sto procent. Ale co, stejně ho tam dotáhnu, protože už teď se neuvěřitelně těším na Logana a Jakea, na Jakeovo "Co děláš? Pošlapeš mi střechu." :3
Myslím, že CoB vážně nepřežiju. Ale musím to vydržet do Hunger Games. :3

Já vím, že bude film, ale prostě si to vůbec neuvědomuju. Ale možná ho nebudu chtít vidět. Co to kecám, budu, ale bojím se, že mi to TFIOS zkazí. :(

Já budu mít v Hostiteli pořád radši Jareda, Maxe Ironse mám pořád radši než Jakea, teda, teď už je to možná nastejno. :3 Ale já prostě nemám ráda postavu Iana. :D

Já zrovna četla popis Augusta [vždycky si vzpomenu na tu rybu, nebo co je - možná proto, že správný tvar by měla být Augustuse - nevím], tak jsem u toho taky měla slzy v očích. Jenom jeho popis! Ta knížka mi jde vážně na mozek. Ale do češtiny je to přeložený úplně na prd. Já totiž vzala tu českou verzi poprvé do ruky někdy v sobotu a... nedá se to srovnat. :D

O poslední díl si nedělej starosti, tedy možná, ráda bych ho přeložila a nebo ho budou znovu překládat na prekladyknih.blog.cz ;) Ale Allegiant nevím, na to si zatím moc netroufám, musela bych si přečíst i rezistenci v angličtině. :D
A vidíš, ty to píšeš o odstavec níž, jsem to ale pako. Vážně o tom přemýšlím. :) Ale asi bych chtěla přeložit i to An Abundance of Katherines, jen nevím, jak na některá slovíčka a chci si to přečíst ještě jednou. :)

Já brečela u posledního dílu Eragona, u Inheritance, aspoň tedy myslím. Je to už dost dlouho kdy jsem tyhle knížky četla, takže si je půjdu přečíst znovu, stejně jako TMI, protože bude v kinech. Ale nevím, jestli je dobrý nápad to číst předtím a nebo naopak jít na film bez čerstvých vzpomínek na knížku. :D

Je zvláštní, jak do jednoho komentáře dokážu nacpat TFIOS, Divergenci, TMI, Hostitele, Eragona a Hunger Games. Zapomněla jsem na něco? :D

A teď k tvému článku:
Myslím, že máš naprostou pravdu, že nejlepší a taky nejkrásnější věci jsou ty maličkosti. :)

Ohledně té váhy, to gratuluju. Já se taky celkem držím, alespoň co se týče v porovnání s červnem. I když od března jsem přibrala dvě kila. Ale to jsem měla podváhu, takžee... :DD
Taky gratuluju k těm bruslím, myslím, že to má s tím výše uvedeným taky nějakou souvislost. :))

Awh, Nell, ty jsi prostě zlatíčko. Zmínka, o mně, v tvém článku. Nedýchám, co je to vzduch? Děkuju moc, strašně si toho vážím. :3

Dnes jsem taky byla venku s kamarádkou. Já nevím, ani mi moc nechyběla, ale bylo fajn něco podniknout. :)
Chápu, jak to myslíš.

Doufám, že ti to odhodlání vydrží, ne že bych s tebou snad nechtěla mluvit, ale udělá ti to dobře, všem tady by to prospělo, uznávám, že i mně, ale nemám na to koule. :D
Hodně štěstí, ozvi se co nejdřív, mám tě ráda. :3

10 Rai. Rai. | Web | 20. august 2013 at 17:42 | React

To já bych hodně potřebovala takovou zkoušku, že bych prá dní na notebook nešla, nevím jestli bych uspěla. Já se těším z maličkostí pořád, a většinou se říká že malý dárek dokáže i víc potěšit jak nějaký velký. U mě o rozhodně platí :)
Taky se těším do školy, už od půlky prázdnin, dokonce se těším i na podzim. Prostě se těším na ten pravidelný režim, lepší životosprávu.. Tohle všechno jsem přes prázdniny pokazila a rozhodně se to chystám přes prázdniny napravit. Ale to já si vždycky o prázdninách naslibuju pnlo věci a pak je přes školní rok stejně nedodržím :D Ale stejně.. hodně štěstí s pokusem nezapnout počítač :)

11 Hellie Hellie | Web | 21. august 2013 at 10:36 | React

Ahoj.To je dobře že jsi měla krásný den. Už tvoje články čtu déle, takže si myslím, že s knížkou to bez počítače zvládneš:). Zatím Ahoj:).

12 Jass Jass | Email | Web | 21. august 2013 at 19:02 | React

Teraz ma strašne mrzí že som ťa nestihla, lenže keď som bola v Prahe, nemohla som byť na počítači, zamestnávali ma bratranci, babička a mama. -.-
Takže sa vyjadrím k posledným štyrom článkom a ku komentom. Uf. :D

Začnem týmto článkom.
Gratulujem ti že si nepribrala a aj ku tým korčuliam, ja by som to asi nedala. :D Ale pripomínam ti, že vzhľad nie je všetko, a keď ťa raz tvoj vlastný Tobias (z knihy, nie z filmu :D) bude milovať, bude ťa milovať takú, aká si. A just. :3
K nadpisu... Ach, ani mi to nepripomínaj, mám depky, stále neviem nájsť žiadne kino v BA, kde to budú dávať. -.-
O Haninom blogu som vedela už od jeho začiatku, bola som jej poradca (aspoň som sa ním sama menovala :D) ale nemám absolútny prehlad o dianí tam, keďže som stále niekde preč. V tomto to máš lepšie, nič ti neunikne, keď nechodíš stále tam a späť. -.-
Jenn je velká holka, no :D K Sea of monsters sa vyjadrovať nebudem, aspoň nie teraz. :3
Mne to svet robí naschvál?! Dozvedela som sa, že moja kamarátka odchádza na inú školu, a teraz už nebudem mať vôbec nikoho. Nemohla som s ňou síce kecať o knihách, ale teraz už nebudem kecať s nikým. -.- Ale no, teším sa s tebou že aspoň ty máš bookwormovské kamarátky. OOOOH. To slovo mi pripomenulo ty-vieš-čo. :3
Myslím, že ma z teba porazí. Ja sa vrátim, celý čas myslím len na to, ako si budeme zas vypisovať na fb, a ty mi dáš takúto podpásovku?! :3 No, ale je to kvôli knihám, vše je ti odpušteno.
Budeš mi chýbať. :3

K It was my destiny...
Takže, Nell... Začnem tým, že som z toho nadranc, alebo ako sa to vlastne hovorí. Nebudem sa tu zmieňovať o tých klasických veciach, akože si mi inšpiráciou, máš sakra talent a úžasné nápady atď. Všetko z toho je pravda, a všetko z toho ti napíšem skoro vždy.
Chcem sa zmieňovať o niečom neobvyklom. Takže, poprvé, VŠETKY scény s Joshom som prefeelsovala, neviem, či to má niečo spoločné s tým, že som si ho celý čas predstavovala ako Hutchersona, alebo prečo, ale jednoducho stal sa mužom mojich snov :D
Potom veľkú rolu v mojom dojme na tvoj príbeh samozrejme zanechalo aj to, že som sa dokázala vcítiť do Pauline viac, ako bolo potrebné. Som príliš empatická aj bez toho, ale keďže sa tieto veci stali aj mne, a kedže sa aj mne rozviedli rodičia, jednoducho sa ma to strašne dotklo. Aj my sme doma mali chvíle, kedy som si upratovala izbu kvôli nejakému chlapovi, ktorý bol potom s mamou nakoniec zavrený len v obývačke, a ktorý bol maximálne falošný, aj my sme mali chvíle, kedy som ľutovala rozvod, aj my sme doma mali chvíle z tohto príbehu, aj ja som mala chvíle, kedy som mala chuť spraviť to, čo Pauline (a nie som na to hrdá), lenže som nemala svojho Josha, takže som musela ísť z toho von sama.
Ešte raz. Bolo to neskutočne skvelé a nemôžem sa dočkať ďalšej bombastickej jednorazovky, lebo od teba sú vždy skvelé.
Och, a ešte jedna vec. Na konci som plakala, a prišla do mojej izby mama. A pýta sa ma: "Prečo plačeš?" Odpoviem jej: "Ale, čítam si jeden článok od jednej bloggerky..." a ona na to (zo žartu, takýto je humor u nás doma :D): "Mám ju zbiť že ťa rozplakala?" a ja na to, úplne spontánne: "NIE! Nesmieš zbiť moju obľúbenú blogerku, bez nej by to nebolo ono!" takže tak. len som chcela aby si to vedela. :D

K Sea of monsters...
Ach, spoilery, spoilery, samý spoilery. :3 Ako som už písala, musí ti však byť odpustené. Film vypadá skvele, a už sa nemôžem dočkať, kedy si ho pozriem, ale ani za svet neporuším svoj sľub kniha-film, ktorý som tak či tak pri prvom filme už porušila. :D Neurobím rovnakú chybu dvakrát, oh no.
Každopádne, recenzia sa mi páčila. Ako vždy. Ako všetko. Od teba. -.- :D

K jedenástemu dňu tvojej challenge.. Ach, Nell, ani som nevedela, aká si chytrá! Ale no tak ti spätne gratulujem. Celé to bolo ako z knižky. A ten chlapec... Pripomenul mi toho, ktorý sa páči mne, ktorému ja vyplňujem písomky a ktorému ja pomáham. Lenže ten je šťastne zadaný. Som zboží druhé třídy, tak to prostě je. Kto by chcel šprtku a knihomoľku? :D
Strašne dúfam, že pôjdem v tvojich šľapajách a dostanem sa na vysnený gympel, a že si nájdem konečne nejaké reálne knihomoľové kamarátky, ktoré nesnívajú o Maxovi Ironsovi, ale o Jaredovi, nie o Joshovi ale o Peetovi, nie o Liamovi ale o Galeovi, nie o Loganovi ale o Percym... Veď ma chápeš. :D
A ku komentom.. Neviem, či to správne chápem, ale myslím, že som ti neodpovedala len na tieto dva, keby náhodou nie, povedz mi. :D
K ITINH... ďakujem, ani nevieš, ako strašne veľmi si ma potešila, ostatne to ty vždy. :D O to mi aj šlo, o to aby sa vám zdala ako vy samé.

Nie, neviem o tom, že som úžasná, ale môžeš ma o tom presviedčať ďalej. :D
Fakt? Fakt si sa pri mojej skromnej jednoduchej krátkej poviedke cítila ako pri Divergente od posvätnej Veronicy Roth? Boože. ďakujem. vieš ako mi zväčšiť ego. ;) Neboj, aj ja to tak mám pri fourtris momentoch. :3
Niektorým pripomína Wandu, iným Izzy, a mne seba. :D
Nell, ty si mi na to prišla!! :3 myslela som, že to bude moje malé iniciálkové tajomstvo. :3
Neviem, či niečo také robil, ale ak áno, ospravedlňujem sa za prípadné podobnosti a snáď ma nebude VR žalovať :o
K ďakovaniu prejdem nakoniec, takže teraz k tej veci s Augustom. Asi som zlá, ale rozosmialo ma to. Neboj sa, nebude z neho Augustus. Iba tie jeho pozitívne, lucídne stránky, nie tie v hrobe. -.-
A pokračovanie bude, nemôžem ignorovať toľko prosieb :D

A teraz k tej ďakovacej časti. Nepoužijem gifku, nebudem nič citovať, nebudem ti písať štyri odstavce o tom, ako veľmi ti ďakujem.
Ako správny bookworm určite poznáš tie momenty, kedy niečo (či už pri FEELS záchvate, alebo pri fangirlingu, alebo niečo o knihách) nedokážeš vyjadriť slovami. Ja to nedokážem vyjadriť slovami, nedokážem vyjadriť slovami ako veľa pre mňa znamená všetko, čo pre mňa robíš odkedy sa virtuálne poznáme, nedokážem vyjadriť slovami, ako si mi prirástla k srdcu, ako ma tvoje komentáre vždy rozosmejú, rozplačú, alebo aspoň rozlejú ten pocit vďaky v celom tele.
Jedna vec, ktorú dokážem naisto vyjadriť slovami, je... Keď sa raz uvidíme (a ver tomu, že to zariadim), zober si helmu a prilbu a SBSkárov, lebo keď ťa uvidím, rozbehnem sa cez celú vlakovú stanicu a vyobjímam ťa ako sa len dá. :D
Dobre. Myslím, že tento komentár je dlhý už dosť. :D

13 nikka nikka | Web | 22. august 2013 at 11:23 | React

Skvělý nový design:)

Jennifer je úžasná! Miluju ji :)

A přežít bez počítače? Zajímavý nápad; tak snad ti to vydrží. Já bych to nevládla. :-D

14 Claire Drayen. Claire Drayen. | Web | 23. august 2013 at 0:21 | React

Při tom prvním odstavci jsem si připadala, že čtu článek od Infinity :D
Mě prostě jenom vážně štve, že jsem si to běhání neoblíbila. Vždycky když si to představím, připadám si, jakože by mě to mohlo bavit, že by to mohlo být super, a pak vyběhnu na deset minut a už se začínám přemlouvat, takže to pak není ono, nebaví mě to. Ale gratulace k tomu, že jsi u babičky nepřibrala, to je fakt super, nevím jestli bych to zvládla. Tedy já bych se krotila, protože stejně nemůžu moc sladkého a tak, ale stejně...
Ano ano, Haň je zpět. Taky mi to udělalo ohromnou radost, když jsem se dozvěděla, že se zase vrátí, i když já jsem to někde v koutku uvnitř sebe věděla, nebo jsem spíš doufala...? To je fuk, ona je zpět a to je důležité, vůbec se ti nedivím, že ti to zvedlo náladu. Bez ní to prostě nebylo ono, vždyť to bylo jakobys odešla ty, to bych taky nesla strašlivě těžce... Jenom si to představím a je mi z toho na nic.
Nojo, Percy, prostě dokonalost a roztomilost sama. Já ho úplně zbožňuju, Logan je prostě ohohahah :D To na konci mě dostalo, že to budeš muset vydržet bez videí právě s Loganem :D
Svým způsobem se do školy taky těším. Teda v Anglii je to super, ale přecejenom je dobré mít hned dvě dobré věci za sebou, než být zase třeba měsíc otrávená nicneděláním.
Ten nový design je moc krásný, ohromně se mi líbí ten obrázek v menu.
Užij si zbytek prázdnin a hodě štěstí s nezapínáním počítače :)

15 Liven Liven | 23. august 2013 at 18:11 | React

Přesně, taky se mi ohromně líbí ten obrázek v menu. A taky se mi celkově líbí ty barvy. A já už jsem myslela, že to nedokážeš vydržet a že jsi zpět, no nevadí  :D Ale stejně je to tu ber tebe takové prázdné..

Jinak děkuji za pochvalu fotek, moc to pro mně znamená a víš co je zajímavé? Mě se taky nejvíc líbí ta poslední, ale jsme asi jediné. Zajímavé. ^^

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement